Ulaşım
Metro Havaalanı Otobüs Vapur Taksi Durakları
Nereye Gidelim
Nöbetçi Eczaneler Vapur Saatleri
Nöbetçi Eczaneler Vapur
İzmir Haritası İzmir Fotoğrafları
İzmir Haritası İzmir Fotoğrafları
T.C Kimlik Posta Kodu
TC kimlik sorgulama posta kodu öğrenme
Milli Piyango
  A n k e t
İzmir.gen.tr'yi en çok hangi bölüm için ziyaret etmektesiniz?

Anket sonuçları
ido tarifesi 2014
 
İZMİR TURİZMİNE İZKA DOPİNGİ

2015 sezonu için İngiltere Londra ve Hollanda Utrecht’teki turizm fuarlarına İZKA şemsiyesi altında katılım sağlandı. Dünyanın en büyük turizm fuarı ITB Berlin ve Moskova fuarlarına da katılacağız. »»
UĞUR MUMCU UNUTULMADI..

İzmirliler, bombalı suikast sonucu hayatını kaybeden Türk basınının simge ismi Uğur Mumcu’yu, katledilişinin 22. yılında özlemle anacak. Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği anma etkinliği, 24 Ocak Cumartesi akşamı Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi’n»»
İZMİRLİ ZEHİR SOLUYOR!! HAVAKİRLİLİĞİNE ACİL ÇÖZÜM


Özellikle akşam saatlerinde, kalorifer ve sobaların yanması ile artan hava kirliliği, insan sağlığını tehdit ediyor. Dün Şirinyer ve Bayraklı da seviye olması gerekenden 3 kat daha fazla oldu.»»
Belediye yaptığı hatalı işle , Engellileri yine Üzdü.


İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin "Engelsiz İzmir" söylemiyle sunduğu hizmetler, engellileri çileden çıkardı. Görme engellilerin beyaz bastonlarını sağlıklı kullanmaları için kaldırımlara yapılan sarı takip çizgilerinin plastik malzemeden yapılma»»
EGE de Görülmemiş Soğuk Havaya Dikkat , yarın sabahİZMİRE KAR geliyor


Balıkesir’de 3 gündür ulaşılamayan 546 köy yolunun tamamı, dün saat 17.00 itibariyle ulaşıma açıldı. Çalışmalara gece-gündüz destek veren Büyükşehir Belediyesi şiddetli kar yağışı nedeniyle yolların bugün de kapanabileceği uyarısında bulundu. IZM»»
İzmir’in “İŞ ve AŞ” Projesi ,Geniş katılım ile yapıldı.


Kent yöneticileriyle üniversiteler ve iş dünyası, Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan Kent Koleji projesinde buluştu. İZKA destekli proje, mesleki eğitim ve istihdama dönük yüzüyle, kentte işsizlik sorununa karşı atılmış en önemli adıml»»
Menderes çöp için HALK OYLAMASI na gidiyor , darısı büyük şehirin " halkça istenmeyen TRAMVAY" projesineİzmir Büyükşehir Belediyesi, katı atık bertaraf tesisi için Menderes Palamutarası mevkiini işaret ederken, Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, "Menderes'e Menderesliler'in isteği dışında kimse bir şey yapamaz" dedi»»
İZMİR GÜVENLİK SİSTEMİ YENİ MOBESE NOKTALARI


İzmir’de Kent Güvenliği Türk Telekom Altyapısı ile Sağlanacak
İzmir’de 18 nokta belirlendi
Proje kapsamında İzmir‘in merkezinde belirlenen 18 nokta 85 kamera ile izlenecek.»»
Sayfalar :
1
»