Ulaşım
Metro Havaalanı Otobüs Vapur Taksi Durakları
Nereye Gidelim
Nöbetçi Eczaneler Vapur Saatleri
Nöbetçi Eczaneler Vapur
İzmir Haritası İzmir Fotoğrafları
İzmir Haritası İzmir Fotoğrafları
T.C Kimlik Posta Kodu
TC kimlik sorgulama posta kodu öğrenme
Milli Piyango
  A n k e t
İzmir.gen.tr'yi en çok hangi bölüm için ziyaret etmektesiniz?

Anket sonuçları
ido tarifesi 2014
 
ANTALYA'DA BİR TARİH YAZILDI

“Semt sizin karar sizin” sloganıyla , ilk yerel idare Referandumu yapıldı. Belediyeciliği halkıyla bütünleştirme yolunda hızla ilerleyen başkan, yaptıkları ile dikkatleri üzerinde topluyor.»»
Kordon'da 30 günde 1000 otomobile ceza


Kordon'un tek yön olması kararı çıkmıştı. Buna göre Liman bölgesinden Kordon'a giriş ve Cumhuriyet Meydanı'ndan çıkış olacağı karara bağlanırken uygulamayı Kordon esnafı olumlu karşılamıştı..»»
GÖZTEPE ,Adnan Süvari Tesisleri törenle hizmete girdi.


İzmir’in köklü spor kulüplerinden Göztepe’nin Urla'da yaptırdığı Adnan Süvari Tesisleri törenle hizmete girdi. Tesislerin açılış törenine katılan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı A»»
DEMİRTAŞ, Hedef RUSYA dedi.

İzmir Ticaret OdasıYönetim Kurulu Başkanı Demirtaş: "Rusya ayakkabı pazarı Türk ihracatçılar için büyük potansiyel taşıyor. »»
İZMİR - MİDİLLİ GEMİ SEFERLERİ 15 AĞUSTOS’TA BAŞLIYOR


30 yıldır Ayvalık - Midilli arasında gemi işletmeciliği yapan Jale Tur’un eski sahiplerinden Eşref Jale ile oğlu Ali Jale’nin bu yıl kurdukları Jalem Tur, yeni satın aldıkları Jale Ekspress / Nazlı Jale katamaran ile İzmir - Midilli seferleri de »»
İzmir'de Moraller zirveye çıktı


Yeni Asır'ın önderliğinde yapılan İzmir Ekonomi Zirvesi, iş dünyasında büyük yankı uyandırdı. Bakan Zeybekci'nin İzmir'in başta serbest bölgeler şehri olması konusu olmak üzere, "nokta atışı teşviklerle" destekleneceğini söylemesi büyük moral o»»
İzmir'in depremden kaçış noktaları


Olası bir depremde güvenli bir bölgeye gitmek büyük önem taşıyor. Yeni Asır depremde hayat kurtaracak 216 toplanma yerini ilçelere göre açıklıyor»»
Araçlarımızı denize mi atalım?


İzmirliler, Başkan Kocaoğlu'nun, "İnciraltı'nda 1000 araçlık otoparkımız var" sözlerine, "İnciraltı nerede Sahil Bulvarı nerede? Arada bu kadar mesafe var. Araçlarımızı nereye koyacağız, denize mi atalım" diye tepki gösterdi»»
Sayfalar :
1
»