Ulaşım
Metro Havaalanı Otobüs Vapur Taksi Durakları
Nereye Gidelim
ANKARA
Nöbetçi Eczaneler Vapur Saatleri
Nöbetçi Eczaneler Vapur
İzmir Haritası İzmir Fotoğrafları
İzmir Haritası İzmir Fotoğrafları
T.C Kimlik Posta Kodu
TC kimlik sorgulama posta kodu öğrenme
Milli Piyango
  A n k e t
İzmir.gen.tr'yi en çok hangi bölüm için ziyaret etmektesiniz?

Anket sonuçları
ido tarifesi 2014
 
Lezzet ustaları İzmir’de buluştu

Türkiye’de ilk kez düzenlenen Uluslararası Gastronomi Turizmi Kongresi’nin gala gecesi, gastronomi dünyasının önemli isimlerini İzmir’de buluşturdu.»»
Büyükşehir’e 225 araç ve iş makinesi daha

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından 44.2 milyon liraya satın alınan 225 araç ve iş makinesi hizmete girdi.»»
2 saatte Anadolu turu

Türkiye'nin en büyük fuar kompleksi Fuar İzmir'de 9. kez kapılarını açan “Travel Turkey İzmir Fuarı”, 31 ülke ve 1000’den fazla katılımcısıyla büyük ilgi görüyor.»»
111 yıllık bina “Göç ve Mübadele Evi” olacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Yunan mübadelesini yaşamış mübadillerin anılarını gelecek kuşaklara aktarmak için İzmirliler’in de desteği ile Buca’da “Göç ve Mübadele Anı Evi” kuracak. Bağışlanan eşyalar, fotoğraf ve belgeler bu anı evinde, bağışçıları»»
İzmir’in “kar savaşçıları” göreve hazır

Yeni bağlanan ilçelerin yüksek kesimlerindeki sert hava koşulları nedeniyle tarihinde ilk kez geçtiğimiz kış “karla yoğun mücadele” yapan İzmir Büyükşehir Belediyesi, filosuna kattığı özel donanımlı 8 adet karla mücadele aracı sayesinde kapanan köy y»»
İzmir’i seçtiler

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 25 Eylül-1 Ekim 2016 tarihleri arasında düzenlenecek 12. Yangın ve Kurtarma Sporları Dünya Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak.»»
İzmir’in gurur rakamı: 999

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin “Abla-Ağabey-Kardeş” projesinde bu yıl tam 999 gönüllü genç yer aldı. Örnek projeyle, 8 yılda 6 bin 614 gönüllü gençle 6 bin 130 kardeşe ulaşıldı. »»
81. yıla anlamlı armağan

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 5 Aralık Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkı’nın verilişinin 81. yıldönümünde, İzmir’in başarılı kadın siyasetçilerini görünür kılmak ve siyasete girmek isteyen kadınlara cesaret vermek amacıyla “Siyasette İzmir’in Kadın»»
Sayfalar :
1
»