Ulaşım
Metro Havaalanı Otobüs Vapur Taksi Durakları
Nereye Gidelim
Nöbetçi Eczaneler Vapur Saatleri
Nöbetçi Eczaneler Vapur
İzmir Haritası İzmir Fotoğrafları
İzmir Haritası İzmir Fotoğrafları
T.C Kimlik Posta Kodu
TC kimlik sorgulama posta kodu öğrenme
Milli Piyango
  A n k e t
İzmir.gen.tr'yi en çok hangi bölüm için ziyaret etmektesiniz?

Anket sonuçları
ido tarifesi 2014
 
İzmir de Kıyılar yeniden tasarlanıyor.

İzmirlilerin denizle bağının güçlendirilmesi için
Mavişehir’den İnciraltı’na uzanan 40 kilometrelik kıyı şeridinin yeniden tasarlanmasını hedefleyen İzmir Büyükşehir Belediyesi, “İzmirdeniz Kıyı Tasarım Projesi” çerçevesinde Pasaport, Konak Pier-»»
Egenin iki yakası İzmir 'de buluşuyor, Türkiye-Yunanistan İş Forumu 12 kasım da başlıyor.


Egenin iki yakası İzmir'de, Türkiye-Yunanistan İş Forumu nda bir araya gelecek.
Ekonomi Bakanlığı koordinasyonunda Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) tarafından düzenlenen Türkiye-Yunanistan İş Forumu 12 Kasım Çarşamba Kaya Termal Oteli n»»
ATAMIZ'I ANMA 10 KASIM 2014 İZMİR Programı


Ulu Önderimiz ATATÜRK'ü Özlem ve hüzün ile anıyoruz. Bize emanet ettiği Cumhuriyeti ve insanlarımızı modern Türkiyenin , eşit ve Onurlu bir bireyi yaptığı için ona minnet borçlu olduğumuzu unutmuyoruz.»»
Balçova Termal'a sürpriz talip


İzmir Güney Kamu Hastaneleri Birliği, kapatılan İl Özel İdare'nin paylaşılamayan tesisini, sağlık turizmin merkezi yapma hedefiyle işletmek istediklerini açıkladı.»»
İzmir'in vergi şampiyonu sanayicilerine ödül


İTO'nun düzenlediği törende, İzmir'de gelir ve kurumlar vergisinde ilk sıraları alan, vergi ödeme ve döviz sağlamada başarılı olan şirket ve kurumlar plaketlerini aldı»»
Ödemiş Türkiye’nin örnek ilçesi olacak


Belediye Başkanı A. Mahmut Badem, Ödemiş'i Türkiye'de örnek gösterilecek bir yer haline getireceklerini belirterek, "Ödemiş'in geçmişine ve geleceğine olan sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Yaşam kalitesi her geçen gün biraz daha artan bir Ödemiş i»»
Karşıyaka Belediyesi dördüncü Anaokulu'nu açtı


Karşıyaka Belediyesi, bünyesindeki anaokullarına bir yenisini daha ekledi. Ahmet Piriştina Kültür Merkezi'nde açılan anaokulu ile birlikte, belediyeye ait anaokullarındaki sınıf ve öğrenci sayısı geçen yıla oranla iki kat arttı.»»
ULUSLARARASI KARŞIYAKA FESTİVALİ 16-18 Ekim


Karşıyaka Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen ve bu yıl ilk kez “uluslararası” unvanıyla halkın karşısına çıkacak olan Karşıyaka Festivali için hazırlıklar tamamlandı. 16- 17- 18 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek festivalin teması ‘bar»»
Sayfalar :
1
»