Ulaşım
Metro Havaalanı Otobüs Vapur Taksi Durakları
Nereye Gidelim
Nöbetçi Eczaneler Vapur Saatleri
Nöbetçi Eczaneler Vapur
İzmir Haritası İzmir Fotoğrafları
İzmir Haritası İzmir Fotoğrafları
T.C Kimlik Posta Kodu
TC kimlik sorgulama posta kodu öğrenme
Milli Piyango
  A n k e t
İzmir.gen.tr'yi en çok hangi bölüm için ziyaret etmektesiniz?

Anket sonuçları
ido tarifesi 2014
 
İzmir'de Moraller zirveye çıktı


Yeni Asır'ın önderliğinde yapılan İzmir Ekonomi Zirvesi, iş dünyasında büyük yankı uyandırdı. Bakan Zeybekci'nin İzmir'in başta serbest bölgeler şehri olması konusu olmak üzere, "nokta atışı teşviklerle" destekleneceğini söylemesi büyük moral o»»
İzmir'in depremden kaçış noktaları


Olası bir depremde güvenli bir bölgeye gitmek büyük önem taşıyor. Yeni Asır depremde hayat kurtaracak 216 toplanma yerini ilçelere göre açıklıyor»»
Araçlarımızı denize mi atalım?


İzmirliler, Başkan Kocaoğlu'nun, "İnciraltı'nda 1000 araçlık otoparkımız var" sözlerine, "İnciraltı nerede Sahil Bulvarı nerede? Arada bu kadar mesafe var. Araçlarımızı nereye koyacağız, denize mi atalım" diye tepki gösterdi»»
12 Dev Adam'ın Çeşme Kampı sona eriyor


İspanya'nın ev sahipliğindeki 2014 FIBA Dünya Kupası hazırlıklarına Çeşme'de başlayan A Milli Basketbol Takımı, ilk etap kampını yarın tamamlayacak. »»
ÇEŞME'DE İKİ YIL ARADAN SONRA MARTILAR YİNE GÖREVDE


Martı timleri meydana gelebilecek hırsızlık olaylarını önlemek, vatandaşları bu konularda uyarıp ikaz etmek amacıyla görev yapıyor. Bir yandan denize giren vatandaşları hırsızlık ve çeşitli güvenlik konularında uyarırken, diğer yandan da asayiş»»
En büyük fuarlar İzmir'den


İZFAŞ tarafından düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarı ile Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 2013 Fuarlar Raporu'nda, en fazla ziyaretçi ve katılımcı sayısı bakımından Türkiye'de düzenlenen en büyü»»
IZMIR ULAŞIM KAOS 'U YAŞIYOR.

Belediye, her zaman olduğu gibi 'ben yaptım oldu' mantığını uygulayarak bir başarısızlığa daha imza attı. Olan yine izmirliye oldu. »»
İzmirli Turizm Yatırımcılarına Çok Cazip Yer Müjdesi


İzmir’de girişimciler için çok cazip 7 yer Turizm Yatırımcılarına açıldı. İl’de yatırım yapmayı düşünen yatırımcılar en geç 8 Ağustos 2014 tarihine kadar Kültür ve Turizm Bakanlığı’na müracaat etmeleri gerekiyor.»»
Sayfalar :
1
»