Ulaşım
Metro Havaalanı Otobüs Vapur Taksi Durakları
Nereye Gidelim
Nöbetçi Eczaneler Vapur Saatleri
Nöbetçi Eczaneler Vapur
İzmir Haritası İzmir Fotoğrafları
İzmir Haritası İzmir Fotoğrafları
T.C Kimlik Posta Kodu
TC kimlik sorgulama posta kodu öğrenme
Milli Piyango
  A n k e t
İzmir.gen.tr'yi en çok hangi bölüm için ziyaret etmektesiniz?

Anket sonuçları
ido tarifesi 2014
 
ULUSLARARASI KARŞIYAKA FESTİVALİ 16-18 Ekim


Karşıyaka Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen ve bu yıl ilk kez “uluslararası” unvanıyla halkın karşısına çıkacak olan Karşıyaka Festivali için hazırlıklar tamamlandı. 16- 17- 18 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek festivalin teması ‘bar»»
İzmir’de bayram ulaşımı “50 %” indirimli olacak.


Bayram süresince toplu ulaşım araçlarında yüzde 50 indirim kararı alan İzmir Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların huzurlu bir bayram geçirmesi için 24 saat çalışacak. Kurbanlarını başta dere yatakları olmak üzere çevreye ve insan sağlığına zarar »»
Kurallara uymayan KAMERA'ya takılacak


İzmirliler Dikkat !!, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin "Tam Adaptif Trafik Yönetim Denetim ve Bilgilendirme Sistemi"yle kavşaklar ve otoparklar 700 kameranın kullanılacağı akıllı sistem ile yönetilecek. »»
ULAŞIMDA İYİLEŞTİRMELER YAPILDI


Geriye çekilen otobüslerden 145'i pazartesi günü hizmete alınacak. Metroya ek sefer konulurken
Bornova ve Fahrettin Altay'dan Tınaztepe'ye iki ekspres hat açılacak
»»
İzmirlileri çıldırtan Metro kabusu devam ediyor!!


İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin aktarma sistemi üzerine kurulu "Ulaşım Sisteminin Yeniden Tasarımı" projesi okullar açılmadan vatandaşı çıldırttı. Vatandaş uzun süre beklediği yetmiyormuş gibi, balık istifi yolculuk yapıyor...»»
ANTALYA'DA BİR TARİH YAZILDI

“Semt sizin karar sizin” sloganıyla , ilk yerel idare Referandumu yapıldı. Belediyeciliği halkıyla bütünleştirme yolunda hızla ilerleyen başkan, yaptıkları ile dikkatleri üzerinde topluyor.»»
Kordon'da 30 günde 1000 otomobile ceza


Kordon'un tek yön olması kararı çıkmıştı. Buna göre Liman bölgesinden Kordon'a giriş ve Cumhuriyet Meydanı'ndan çıkış olacağı karara bağlanırken uygulamayı Kordon esnafı olumlu karşılamıştı..»»
GÖZTEPE ,Adnan Süvari Tesisleri törenle hizmete girdi.


İzmir’in köklü spor kulüplerinden Göztepe’nin Urla'da yaptırdığı Adnan Süvari Tesisleri törenle hizmete girdi. Tesislerin açılış törenine katılan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı A»»
Sayfalar :
1
»