Ulaşım
Metro Havaalanı Otobüs Vapur Taksi Durakları
Nereye Gidelim
Nöbetçi Eczaneler Vapur Saatleri
Nöbetçi Eczaneler Vapur
İzmir Haritası İzmir Fotoğrafları
İzmir Haritası İzmir Fotoğrafları
T.C Kimlik Posta Kodu
TC kimlik sorgulama posta kodu öğrenme
Milli Piyango
  A n k e t
İzmir.gen.tr'yi en çok hangi bölüm için ziyaret etmektesiniz?

Anket sonuçları
ido tarifesi 2014
 
KONAK TÜNELİ AÇILIŞI MAYIS AYINDA


Sol tüpün ardından şubat sonu itibarıyla sağ tüpte de ışığın göründüğünü, kalıcı beton kaplama ve asfalt çalışmalarının mayıs ayında tamamlanacağını ve Konak Tünellerinden araç geçişinin başlayacak.»»
İzmir'den 39 milyon TL'lik "bilgi ihracatı"


İYTE'nin teknoparkında geçtiğimiz yıl 39 milyon TL ihracat yapıldı. Türkiye, yazılım ve bilişim ithal ederken yurtdışına bilgi satar konuma geldi»»
“Abla-Ağabey-Kardeş Projesi” devam ediyor.


İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 2007 yılından bu yana sürdürdüğü “Abla-Ağabey-Kardeş Projesi” sayesinde binlerce çocuk ve gencin yaşamında yeni ufuklar açıldı. Üniversiteli abla ve ağabeyleriyle tanışarak sosyalleşen çocuklar, artık yaşama daha f»»
PEGASUS İZMİRLİ MİSAFİRLERİNİ ÇOK ÜZDÜ

PEGASUS hava yolları, Ankara -izmir seferi, yolcular için bir kabusa dönüştü, gece son 23.40 seferini, saat 20 deki mesaj ile 2 saat gecikeceğini bildiren şirket, yolcuların ayaklanması ile ancak sabah 02.30 da yeni bir uçakla seferi yapmak zorunda»»
Dünya Kadınlar Konseyi İzmir'de toplanacak


şılay Saygın'ın önerisiyle 31 Mayıs-5 Haziran tarihleri arasındaki Genel Kurulu'nu İzmir'de yapacak olan Dünya Kadınlar Konseyi'nin ana gündem maddesi sağlık olacak»»
İZMİR BARAJLARI SU SEVİYELERİ

Son yagan yağışlar ile, barajlarda su seviyeleri yükseliyor.»»
İZMİR TURİZMİNE İZKA DOPİNGİ

2015 sezonu için İngiltere Londra ve Hollanda Utrecht’teki turizm fuarlarına İZKA şemsiyesi altında katılım sağlandı. Dünyanın en büyük turizm fuarı ITB Berlin ve Moskova fuarlarına da katılacağız. »»
UĞUR MUMCU UNUTULMADI..

İzmirliler, bombalı suikast sonucu hayatını kaybeden Türk basınının simge ismi Uğur Mumcu’yu, katledilişinin 22. yılında özlemle anacak. Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği anma etkinliği, 24 Ocak Cumartesi akşamı Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi’n»»
Sayfalar :
1
»