Ulaşım
Metro Havaalanı Otobüs Vapur Taksi Durakları
Nereye Gidelim
Nöbetçi Eczaneler Vapur Saatleri
Nöbetçi Eczaneler Vapur
İzmir Haritası İzmir Fotoğrafları
İzmir Haritası İzmir Fotoğrafları
T.C Kimlik Posta Kodu
TC kimlik sorgulama posta kodu öğrenme
Milli Piyango
  A n k e t
Sizce bu sene Süper Ligde Kim Şampiyon olur?


Anket sonuçları
 
'Borusan Quartet' ile Beethoven gecesi

Karşıyaka Belediyesi Opera ve Tiyatro Sahnesi, sezonun 4. konserinde Borusan Quartet'i ağırladı.»»
"İzmir mega yat imalatı için merkez olabilir"

DTO İzmir Şube Başkanı Başkanı Yusuf Öztürk, mega yat imalatının, bulunduğu bölgeye milyonlarca euro gelir sağladığını dile getirdi»»
Büyük 23 Nisan coşkusu

Atatürk'ün çocuklara armağanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 94'üncü yıldönümü İzmir ve Ege'de coşkulu törenlerle kutlandı. Cumhuriyet Meydanı'ndaki törenlerde öğrenciler birbirinden renkli gösterileriyle alkışlandı »»
Türk Mühendis Adayları Avrupa Yolunda

BEST (Avrupa Teknoloji Öğrencileri Birliği, ing. Board of European Students of Technology) tarafından düzenlenen, Avrupa çapında üniversiteler arası en kapsamlı yarışma olan EBEC (Avrupa BEST Mühendislik Yarışması, ing. European BEST Engineering Comp»»
Pınar Aylin 23 Nisan'da çocuklarla

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, İzmir Optimum Outlet'te birbirinden renkli ve eğlenceli etkinliklerle kutlanacak. »»
"İzmir, turizm liginden düşüyor"

Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamaları Birliği Başkanı Mehmet İşler, "Bu durumun en önemli nedeni tanıtım eksikliği" dedi»»
Çeşme için güç birliği yaptılar

ÇEŞTOB Başkanı Veysi Öncel, Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç ve Kaymakam İnci Sezer Becel el ele vererek Çeşme’nin turizm potansiyelini artırmak için kolları sıvadı»»
1700'lü yıllarda Alsancak'ta güncel yaşam

Geçmişte, İzmir'de akşam saat 8 civarında yemek yenir ve arkasından mutlaka "ince belli bardaklarda" sıcak çay içilirdi. Yemekten sonra kadınlar günün kritiğini yapmak, sohbet etmek üzere birbirlerinin evlerinde toplanırken, erkekler gece yarısına de»»
Sayfalar :
1
»