Ulaşım
Metro Havaalanı Otobüs Vapur Taksi Durakları
Nereye Gidelim
Nöbetçi Eczaneler Vapur Saatleri
Nöbetçi Eczaneler Vapur
İzmir Haritası İzmir Fotoğrafları
İzmir Haritası İzmir Fotoğrafları
T.C Kimlik Posta Kodu
TC kimlik sorgulama posta kodu öğrenme
Milli Piyango
  A n k e t
İzmir.gen.tr'yi en çok hangi bölüm için ziyaret etmektesiniz?





Anket sonuçları
ido tarifesi 2014
 
Kurallara uymayan KAMERA'ya takılacak


İzmirliler Dikkat !!, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin "Tam Adaptif Trafik Yönetim Denetim ve Bilgilendirme Sistemi"yle kavşaklar ve otoparklar 700 kameranın kullanılacağı akıllı sistem ile yönetilecek. »»
ULAŞIMDA İYİLEŞTİRMELER YAPILDI


Geriye çekilen otobüslerden 145'i pazartesi günü hizmete alınacak. Metroya ek sefer konulurken
Bornova ve Fahrettin Altay'dan Tınaztepe'ye iki ekspres hat açılacak
»»
İzmirlileri çıldırtan Metro kabusu devam ediyor!!


İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin aktarma sistemi üzerine kurulu "Ulaşım Sisteminin Yeniden Tasarımı" projesi okullar açılmadan vatandaşı çıldırttı. Vatandaş uzun süre beklediği yetmiyormuş gibi, balık istifi yolculuk yapıyor...»»
ANTALYA'DA BİR TARİH YAZILDI

“Semt sizin karar sizin” sloganıyla , ilk yerel idare Referandumu yapıldı. Belediyeciliği halkıyla bütünleştirme yolunda hızla ilerleyen başkan, yaptıkları ile dikkatleri üzerinde topluyor.»»
Kordon'da 30 günde 1000 otomobile ceza


Kordon'un tek yön olması kararı çıkmıştı. Buna göre Liman bölgesinden Kordon'a giriş ve Cumhuriyet Meydanı'ndan çıkış olacağı karara bağlanırken uygulamayı Kordon esnafı olumlu karşılamıştı..»»
GÖZTEPE ,Adnan Süvari Tesisleri törenle hizmete girdi.


İzmir’in köklü spor kulüplerinden Göztepe’nin Urla'da yaptırdığı Adnan Süvari Tesisleri törenle hizmete girdi. Tesislerin açılış törenine katılan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı A»»
DEMİRTAŞ, Hedef RUSYA dedi.

İzmir Ticaret OdasıYönetim Kurulu Başkanı Demirtaş: "Rusya ayakkabı pazarı Türk ihracatçılar için büyük potansiyel taşıyor. »»
İZMİR - MİDİLLİ GEMİ SEFERLERİ 15 AĞUSTOS’TA BAŞLIYOR


30 yıldır Ayvalık - Midilli arasında gemi işletmeciliği yapan Jale Tur’un eski sahiplerinden Eşref Jale ile oğlu Ali Jale’nin bu yıl kurdukları Jalem Tur, yeni satın aldıkları Jale Ekspress / Nazlı Jale katamaran ile İzmir - Midilli seferleri de »»
Sayfalar :
1
»