Ulaşım
Metro Havaalanı Otobüs Vapur Taksi Durakları
Nereye Gidelim
Nöbetçi Eczaneler Vapur Saatleri
Nöbetçi Eczaneler Vapur
İzmir Haritası İzmir Fotoğrafları
İzmir Haritası İzmir Fotoğrafları
T.C Kimlik Posta Kodu
TC kimlik sorgulama posta kodu öğrenme
Milli Piyango
  A n k e t
Sizce bu sene Süper Ligde Kim Şampiyon olur?


Anket sonuçları
 
"İzmir, turizm liginden düşüyor"

Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamaları Birliği Başkanı Mehmet İşler, "Bu durumun en önemli nedeni tanıtım eksikliği" dedi»»
Çeşme için güç birliği yaptılar

ÇEŞTOB Başkanı Veysi Öncel, Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç ve Kaymakam İnci Sezer Becel el ele vererek Çeşme’nin turizm potansiyelini artırmak için kolları sıvadı»»
1700'lü yıllarda Alsancak'ta güncel yaşam

Geçmişte, İzmir'de akşam saat 8 civarında yemek yenir ve arkasından mutlaka "ince belli bardaklarda" sıcak çay içilirdi. Yemekten sonra kadınlar günün kritiğini yapmak, sohbet etmek üzere birbirlerinin evlerinde toplanırken, erkekler gece yarısına de»»
İzmir'in farklı bir büyüsü var

Kentsel tasarımcı ve şehir plancısı Yeşim Şenliyim Saylan, "İzmir bir kadın gibi. Farklı bir büyüsü, elektriği var. Bu kente gelip birkaç gün kalan İzmir'i kafasına takıyor. Çünkü bu kent 24 saat yaşıyor. Kent tasarımı da böyle düşünerek yapılmalı" d»»
Alaçatı Ot Festivali yarışmalarla bitti

Yeni Asır’ın da stant açtığı Alaçatı Ot Festivali’nin son gününde, yemek yarışmaları ile konser coşkusu yaşandı»»
"112 bisikletleri" halka bisikleti sevdirecek

İzmir Sağlık Müdürlüğü'ne acil vakaları müdahale edilmesi amacıyla alınan bisikletler artık İzmirlilere hareketli yaşamı özendirmek için yapılacak çalışmalarda kullanılacak. »»
Gelinlikler İzmir'den

AB kapsamında bir kümelenme projesiyle gelinlik ve abiye sektörünü ele alan yetkililer, Türkiye ve yurtdışındaki iyi uygulamaları inceleyerek yeni bir yol haritası çiziyor»»
Günde 600 bin ekmek sofra yerine çöpe gidiyor


İTO Meclisi Üyesi Hüseyin Sağır, fazla üretim nedeniyle meydana gelen sorunu gündeme getirirken Valilik, İTO, EBSO, Fırıncılar Odası ve TMO çözüm için destek mesajı verdi»»
Sayfalar :
1
»