Ulaşım
Metro Havaalanı Otobüs Vapur Taksi Durakları
Nereye Gidelim
Nöbetçi Eczaneler Vapur Saatleri
Nöbetçi Eczaneler Vapur
İzmir Haritası İzmir Fotoğrafları
İzmir Haritası İzmir Fotoğrafları
Milli Piyango
  A n k e t
Sizce bu sene Süper Ligde Kim Şampiyon olur?


Anket sonuçları
Narlıdere Belediyesi dansçılarına konuk ünlü tangocu

Dünyanın en ünlü 3. tango eğitmeninden biri sayılan Metin Yazır, Narlıdere Belediyesi çalıştay gerçekleştirmek üzere Narlıdere Belediyesi’nin konuğu olarak Narlıdere’ye geldi.

Türkiye Dans Sporları Federasyonu Arjantin Tango Eğitim ve Teknik Kurul Başkanı, Federasyon Başdanışmanı Metin Yazır, Narlıdere Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi Sanat Atölyelerine gelerek Dans kursiyerlerine ders verdi. 12 Ülke de 17 Latin Dans okulu açan Yazır, 1997 yılında Latin Dansını Türkiye’ye getiren dansçı ve Beyaz Saray’da dans gösterisi yapma unvanlarıyla biliniyor. Narlıdere Belediyesi dans kulübü ve dans kursu olması beni şaşırttı ve sevindi” diye konuşan Metin Yazır Narlıdere Belediyesi kursiyerlerine uygulamalı ders verdi.

Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Türkiye Dans Sporları Federasyonu Antrenörü ve Hakemi, Belediye dans eğitmeni Oya Demirbaş, AKM Sorumlusu Ali Gökdermen’in hazır bulunduğu bölümde, Ünlü Dans Eğitmeni Metin Yazır “bir belediyenin dans kursu, hele birde Arjantin tango gibi kursların açılması beni mutlu etti. Duydum ki hem kurs hem de dans kulübü açılmış. Görüyorum ki 250 metre karelik profesyonel bir dans salonu hazırlanmış, Başka belediye varmıdır, dansa emek veren, merak ediyorum” diye konuşan Yazır’a hoş geldiniz diyen Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, “sanatın her dalına ve sanatçının yanında olduklarını söyleyerek, Narlıderemize hoş geldiniz, sizleri ağırlamaktan onur duyuyoruz” diye konuştu.

16/11/2007Yorum Yaz    
Ad Soyad:  
E-posta:  
Yorum: